زیرچشمی نگاه کردن در فاینال فانتزی ۱۴

ساخت وبلاگ
چکیده : شما به تازگی خریداری بازی بحث-از-شهر آنلاین، بازی Final Fantasy 14. شما می خواهید برای پیوستن به موف... با عنوان : زیرچشمی نگاه کردن در فاینال فانتزی ۱۴ بخوانید :

شما به تازگی خریداری بازی بحث-از-شهر آنلاین، بازی Final Fantasy 14. شما می خواهید برای پیوستن به موفقیت ها و مشقتهای قهرمانان مورد علاقه خود و قهرمانان مانند رعد و برق، برف Villieirs، و جوخه خود برای بازگرداندن نظم و آرامش زمین از پیله. با این حال، قبل از شما را یک گام بیشتر، ضروری است که شما وقت خود را به مشاهده و زیرچشمی نگاه کردن در که چگونه همه چیز باید مطابق ایفا کرده است. این مقاله به شما از طریق بازی تمام زمان های مورد علاقه بازی آنلاین هدایت خواهد کرد، فاینال فانتزی ۱۴٫

اول از همه، شما نیاز به خود را آشنا با سیستم تسطیح Chrystrium. این مرحله گام به گام شما نیاز به در را برای شما به سطح بالا است. در برخورد با هر chrystrium، توانایی های خاصی مورد نیاز است را برای شما به استفاده از یک نقش جدید. هنگامی که تمام سیستم های تسطیح گسترش یافته، بهتر است به حفظ انرژی خود را به گرفتن توانایی های بیشتر در شخصیت خود را از سال ممکن است برخی از فعل و انفعالات در آینده وجود دارد در جایی که شما ممکن است وسوسه به استفاده از به پایین دشمنان خود را است.

این سلاح استفاده می شود و بدون درز سلاح نیز چیز لازم برای به دست می شود. یک راهنمایی ساده: آن عادت به همیشه ماموریت با هم جمع آوری پس از آن اعتصاب آنها را ایجاد کند. شما باید تلاش در یک بار شهرستان برای اولین بار قبل از انتقال به یکی دیگر استراتژیک.

یکی دیگر از توجه به ارزش راه به شما کسب درآمد گیل است. این پول برای کمک به شما سرعت در ماموریت خود را و یا خرید اقلام لازم برای افزایش توانایی های و شخصیت خود را است. چگونه شما در سطح بالا باید به طور مستقیم به چگونگی کسب گیل حالی که بازی این MMORPG معروف متناسب باشد.

همچنین مسابقات مختلف را انتخاب کنید به بازی هستند. اگر شما می خواهید به نظر می رسد انسانی تر، شما می توانید به عنوان یکی از Hyurs بازی کند. شما همچنین می توانید بخشی از خانواده Elezen، الف ها باشد. اگر می خواهید حقه بازی تخیل خود را بر شما، شما همچنین می توانید فوق العاده انسان درست مثل Lalafells، که بر روی زمین و طبیعت است. شما همچنین می توانید به عنوان یکی از بچه ها دشوار بازی – Roegadyn، اگر شما می خواهید به بزرگ تر از دیگران است. در نهایت، شما می توانید Misqo ​​& # 39؛ ته اگر شما می خواهید به نیمه انسان و نیمه گربه.

این زیرچشمی نگاه کردن در مورد چگونه به بازی بازی Final Fantasy 14 به شما می دهد اصول اولیه در آنچه شما باید اول یاد بگیرند، و که در آن تمرکز خود را باید به طوری شما می توانید در پتانسیل کامل خود را بازی کند. البته شما می خواهید به یک قهرمان. همه ما انجام می دهیم! و شما می توانید بهترین قهرمان جهان از بازی های آنلاین متوجه، اگر شما فقط یاد می گیرند برای باز کردن اسرار موفقیت بازی این بازی محبوب ترین آنلاین.

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1396 ساعت: 16:52